ANA SAYFA KURUMSAL SEKTÖRLER PROJELER HABERLER İLETİŞİM

Site Haritası

KURUMSAL

Kalite Politikamız Yönetim Kurulu Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Uzman Kadromuz

PROJELER

HABERLER

Bizden Haberler

İLETİŞİM

Ulaşım İ.K.

dizayncs.com

SEKTÖRLER

İnşaat Gıda Tekstil

haberler

Bursa Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi için imzalar atıldı

Bursa Uludağ Üniversitesi (UÜ) Mimarlık Fakültesi binasının yapılması ile ilgili protokol, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile hayırsever işadamı Mehmet Ziya Arslan tarafından imzalandı.


Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nin binasının yapımı ile ilgili protokol, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile hayırsever işadamı Genç Arslanlar İnşaat Sahibi Mehmet Ziya Arslan tarafından imzalandı. Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası'nda gerçekleştirilen protokole göre, yaklaşık 9 bin metrekare inşaat alanlı Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi binasının kaba inşaatı, hayırsever işadamı tarafından yapılacak.


"Gençlerimiz, geleceğimizdir"

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa'da eğitim faaliyetlerini ve hizmetlerini çok önemsediklerini söyleyerek, "Gençlerimiz, bizim geleceğimizdir. Bursa'nın her köşesinde eğitim kalitesinin artmasına yönelik çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz" dedi. Gençlerin en iyi şekilde eğitilmelerinin değerine işaret eden Başkan Altepe, "Eğitim kurumlarımızın kalitesi de çok önemli. Uludağ Üniversitesi, Bursa'nın en önde gelen eğitim kurumlarından olmasının yanında Türkiye için de çok önemli. Fakültelerde yapılan çalışmaların desteklenmesini görev olarak görüyoruz. Bursa ve Türkiye'nin geleceğine yön verecek mimarların yetiştiği Mimarlık Fakültesi, artık yetmiyor ve yeni bir bina yapılması gerekiyordu. Mimarlık Fakültesi, 9 bin metrekare inşaatı alanıyla bu projeyi hazırladı. Mimarlık Fakültesi'ne yakışacak güzel bir eser kazandırılmış olacak. En kısa zamanda da inşallah açılışı yapalım istiyoruz" diye konuştu. hair bundles uk


"Büyükşehir artık her yerde varım diyor"

Başkan Altepe, eğitimde de Bursa'nın öncü ve örnek bir şehir olması hedefiyle çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi. Genç Arslanlar İnşaat Sahibi Mehmet Ziya Arslan da kendilerine bu projeyi gerçekleştirme imkanı verdiklerinden dolayı Başkan Altepe'ye teşekkür ederek, "Başarılı çalışmalar yapılıyor. Belediyenin işi değil, okul yapmak, üniversite yapmak ama Büyükşehir Belediyesi artık her yerde varım diyor... Güzel bir projeyi gerçekleştirecek olmaktan heyecanlıyız" dedi.


I initially bought this wig just to practice with but I like it more than I thought full lace wigs would actually I LOVE. I had no issues with shedding. I used loreal hicolor to the virgin brazilian hair bundles. My only concerns were the color I believe should be more universal or at least more variety human hair wigs and it reduces the need for bleaching which extends the longevity of the and the top of the full lace wigs did have a lot of short pieces. We have Brazilian Virgin Hair and Indian Remy Hair. ALSO you will find more relatd lace wigs with Baby Hair such as Hair. Pre Plucked Full Lace Front Human Hair Wigs Brazilian Loose Deep Wave.