ANA SAYFA KURUMSAL SEKTÖRLER PROJELER HABERLER İLETİŞİM

Site Haritası

KURUMSAL

Kalite Politikamız Yönetim Kurulu Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Uzman Kadromuz

PROJELER

HABERLER

Bizden Haberler

İLETİŞİM

Ulaşım İ.K.

dizayncs.com

SEKTÖRLER

İnşaat Gıda Tekstil

hakkımızda

1981 YILINDAN BERİ YAŞAM İÇİN “DEĞER” OLUŞTURUYORUZ

Yaşam için değer oluşturmak, kalıcı izler bırakmak grubumuzu farklı kılan ilkelerin her zaman temel önceliği oldu. Bugün geriye dönüp baktığımızda, imzamızı attığımız projelerde yaşama sunduğumuz katma değerleri görmek, geleceğe dönük ideallerimizi ve inancımızı daha da güçlendiriyor.

1981 yılında Mimar Mehmet Ziya ARSLAN tarafından yer döşemeleri; karo, çini imalatı, belediye yol ve trotuvar düzenlemeleri, taahhüt işleri gerçekleştirerek sektöre adım atan Arslanlar Grubu, günümüzde AVM, Residans, Buiness Center gibi marka yaşam alanları ve mega projeleri gerçekleştirerek, kentlere simge yapılar kazandırıyor.

Arslanlar Grubu şirketleri dünden bugüne; yaklaşık 8.000 konut inşaatı, altyapı ve çevre düzenlemelerini tamamlayıp teslim etti. Konut projelerinin yanında özgün yapılara da imza attık. Villalar, fabrika binaları bu projelerden sadece birkaçı…

Bizi biz yapan değerlerin bilgi ve nitelikli insan gücü olduğunu çok iyi biliyoruz. En büyük sermayemiz mutlu ettiğimiz müşterilerimiz ve çalışanlarımız! Yılların tecrübesi ile zenginliğimizi oluşturan mimar, mühendis, teknik eleman ve farklı birimlerde görev yapan yaklaşık 800 çalışanımızla büyük bir aileyiz. hair bundles uk

They dry quickly. To fill your lace front wigs uk with warm water, add a capful of, let sit 10 minutes and rinse. Empty sink and refill with warm lace wigs uk and then add a capful of conditioner. Let air dry on stand. Only wash once per week maximum. You will love this hair. Nice beautiful quality. The hair extensions was a little smaller than expected but I have a small head so it worked out just fine. It did tangle a little bit but I only brushed a few time throughout the day and I had on for a good 13 hours. Including human yaki lace wigs uk and brazilian human full lace wigs. Romance Curl Silk Top Glueless Full Lace Wig Fine Lace Wigs.