ANA SAYFA KURUMSAL SEKTÖRLER PROJELER HABERLER İLETİŞİM

Site Haritası

KURUMSAL

Kalite Politikamız Yönetim Kurulu Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Uzman Kadromuz

PROJELER

HABERLER

Bizden Haberler

İLETİŞİM

Ulaşım İ.K.

dizayncs.com

SEKTÖRLER

İnşaat Gıda Tekstil

insan kaynakları

Arslanlar Grubu İnsan Kaynakları


Sektöründeki iş tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile Arslanlar Grubu, ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

Arslanlar Grubun da çalışmak bir fırsattır..hair bundles uk

Arslanlar Grubu, İnşaat Mühendisliği'nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. Arslanlar Grubun da kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

Arslanlar Grubu İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden Arslanlar Grubu Ailesi'ne katılmak için;

info@arslanlargrubu.com.tr adresine CV'nizi gönderiniz.

CV Gönderim

The lace wig was soft and pretty out of the lace wigs. There was an order or anything but I washed anyway. I wish I had because shed like crazy. Customers have pointed out these companies. I can say enough good lace wigs uk about this. The hair is so soft, no shedding, no tangles it is just so gorgeous. I never had any. I shaved my head earlier this year in an attempt to completely start over in many ways. So I just wanted to say the quality of the is great. Buy Cheap Human Hair 360 Frontal Wigs, Lace Front Wigs, lace wigs rpghair com provides good quality human hair wigs and full lace wig.