ANA SAYFA KURUMSAL SEKTÖRLER PROJELER HABERLER İLETİŞİM

Site Haritası

KURUMSAL

Kalite Politikamız Yönetim Kurulu Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Uzman Kadromuz

PROJELER

HABERLER

Bizden Haberler

İLETİŞİM

Ulaşım İ.K.

dizayncs.com

SEKTÖRLER

İnşaat Gıda Tekstil

sektör

Şirketlerimizin temeli, kurucusu ve büyük ortağı Mimar Mehmet Ziya ARSLAN tarafından 1981 yılında iş hayatına atılmak suretiyle, öncelikle yer döşemeleri (Karo-Çini) imalatı, Belediye yol ve tretuvar düzenlemeleri, sebze hali, tahıl hali vb. gibi taahhüt işleri yerine getirerek atılmıştır. hair bundles uk


Bu bağlamda ilk olarak 1984 yılında ARSLANLI İNŞ. SAN. TİC. LTD. STİ. Kurulmuş olup, 1985 yılında aktif olarak toplu konut projeleri ile konut ve bina işlerine başlamıştır.


Bundan sonra 1992 yılında ARSLANTAŞ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1996 yılında KOCAARSLAN İNŞ. SAN. TİC. ŞTİ. 1998 yılında da ÖZAY OTELCİLİK TURZ. LTD. ŞTİ. Kurulmuştur.


2004 yılından itibaren ise ortaklık ve kurumsal yapıları farklı bir çok şirket daha kurulmuştur. Buna bağlı olarak 2005 yılında GENÇARSLANLAR İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2011 yılında ENDÜLÜS AŞ. Kurulmuştur.


Şirketlerimiz şu ana kadar yaklaşık 8000 konut inşaatı, altyapı ve çevre düzenlemeleri tamamlayıp teslim etmiştir. Şirketimiz ayrıca özel inşaatlar villa ve fabrika binaları da inşa etmiş ve taahhütlerini zamanında eksiksiz olarak yerine getirmiştir.

But, after using the flat iron I noticed it was silkier and tangled less. All flat are different so lace wigs uk can have different results. I did wear lace wigs uk for and even with my makeup it still looked amazing. I shaved my head earlier this in an attempt to completely start over in many ways. The first month walking around with short was really nice and I was very proud of human hair extensions. However, I didn quite feel like myself and felt somewhat diminished. Growing my back was going to take a long time and I thought I was resigned to waiting lace wigs uk out.